Víkendové lyžařské kurzy

FitKids Webinfo

FitKids Webinfo

URL internetové stránky:

Celoroční kroužek 2017/2018

Celoroční kroužek FitKids

Celoroční kroužek FitKids vychází ze samých základů naší filozofie práce s dětmi: nemá za cíl vychovávat výkonnostní sportovce (k tomu ještě dále v textu), ale nabídnout smysluplnou náplň volného času pro každé dítě, které netrpí odporem k pohybu - a to ve skutečnosti netrpí žádné. Máme recepty, jak rozpohybovat i ty z dětí, u kterých byste v to určitě nevěřili. Ze zkušeností Vám můžeme říci, že i takoví chodí z kroužku s úsměvem a zapomínají na svůj odpor k pohybu. U nás se ale nenudí ani ti z nejživějších, neposedové. Pro ně umíme v průběhu téhož kroužku připravit program, který je zabaví. Zkrátka - celoroční kroužek FitKids je pro každého.

Pokud v rámci kroužku narazíme na přirozený sportovní talent, určitě mu nebudeme bránit v dalším rozvoji a doporučíme mu klub nebo oddíl, ve kterém by bylo vhodné v dalším zdokonalování dovedností a rozvoji talentu pro konkrétní sport pokračovat. Přesto bude každý takový člen kroužku FitKids i nadále vítán, ponecháváme mu plnou svobodu rozhodnutí. Naším cílem je radost dětí.

Kroužek se schází dvakrát týdně na 1,5 hodiny.

 • V rámci Celoročního kroužku provozujeme zejména tyto aktivity:
 • Podzim - cyklistika, všesportovní aktivity v tělocvičně, později bazén, cyklistické víkendy
 • Zima - bazén, lezecká stěna a celkem čtyři lyžařské víkendy (opět bez rozlišení, kdo je naprostý začátečník a kdo téměř závodní sjezdař, máme instruktory pro všechny stupně pokročilosti)
 • Předjaří - bazén a tělocvična
 • Jaro - cyklistika a na počátku ještě tělocvična, cyklistické víkendy

Celkový rozsah kroužku je cca. 108 hodin sportu v průběhu týdne a zhruba 58 hodin aktivit o víkendech (v sezóně 2017/2018 víkendy prodlouženy o celkem 10 hodin).

Nejspíš Vás bude zajímat cena takového kroužku. Tedy, celoroční aktivity tohoto kroužku v plném rozsahu stojí u prvního dítěte celkem 17.000 Kč ročně, které se platí ve čtyřech splátkách po 4.250 Kč ve zhruba dvouměsíčním odstupu. V této částce jsou zahrnuty všechny vstupy (bazén a tělocvična), permanentky na lyžařské vleky, doprava do a z lyžařských areálů (podle povětrnostních podmínek), odpovídající počet instruktorů s odpovídajícím certifikátem (například na lyžařském výcviku je to  1 instruktor na maximálně 4 začátečníky nebo maximálně 8 velmi pokročilých), pojištění a na lyžařských víkendech je v ceně i teplý čaj.

Chápeme, že tato částka není právě malá a při sourozencích už vůbec ne, ale proto nabízíme rozložení této částky do čtyř splátek a také nabízíme sourozeneckou slevu - druhý a každý další účastník z téže rodiny má slevu až 2.000 Kč za celoroční aktivity. Nabízíme také různé kombinace (například jen jeden den v týdnu), ale vše je omezeno tím, abychom dokázali za danou částku kroužek vůbec nabídnout. Při zápisu do kroužku mají přednost zájemci o plný rozsah kroužku.

 

Termíny

Liberecký kroužek zahajuje činnost první lekcí 18.09.2017.
Jablonecký kroužek zahajuje činnost první lekcí 19.09.2017.

 

Podzimní víkendy

23. - 24.09.17 - Společný víkend v Jablonci nad Nisou

07. - 08.10.17 - Bikepark Zásada nebo Jablonec nad Nisou nebo sportovní areál Vesec

21.10.17 - Lezecká stěna Šutr pro jablonecký kroužek
22.10.17 - Lezecká stěna Šurt pro liberecký kroužek

11.11.17 - Lezecká stěna Šutr pro liberecký kroužek
12.11.17 - Lezecká aréna Šutr pro jablonecký kroužek

16.12.17 - Předvánoční řádění v Babylonu - není součástí programu kroužků, tento program je dárkem zdarma pro děti z našich kroužků

Zimní víkendy

06. - 07.01.18 - Lyžování areál Bedřichov - Nová Ves, U Vodárny

20. - 21.01.18 - Lyžování areál Bedřichov - Nová Ves, U Vodárny

10. - 11.02.18 - Lyžování areál Bedřichov - Nová Ves, U Vodárny

03. - 04.03.18 - Lyžování dle sněhových podmínek

Jarní víkendy

28. - 29.04.18 – Jablonec Sk8 (sobota) a turistický výlet (neděle)

19. - 20.05.18 - Společný víkend kola + inline (lokalitu upřesníme později)

02. - 03.06.18 - Společný víkend kola + inline (lokalitu upřesníme později)

16.06.18 - Závěrečná rozlučka s ohňostrojem 

 

Liberecký kroužek ukončí činnost poslední lekcí 20.06.2018.
Jablonecký kroužek ukončí činnost poslední lekcí 21.06.2018.

 

Pokud máte jakékoli podrobnější dotazy neváhejte nás obratem kontaktovat, bez váhání i telefonicky pro rychlejší vyřízení. 

Sdílejte tento článek na Facebooku.

V přílohách naleznete Informační dopis (bude dodán, jakmile budeme znát přesné termíny a dispozice využívaných areálů), ceník a přihlášky - rozdělené podle kroužků - tedy kroužek Liberec a kroužek Jablonec - identifikaci správné přihlášky naleznete v názvu souboru. 

Věnujte prosím zvýšenou pozornost Sdělení organizátora kroužku a Všeobecným podmínkám Všesportovního kroužku FitKids.


(Poznámka: následkem technického problému jsou níže vloženy odkazy na přílohy, ale jsou bílým písmem na bílém podkladě, když plochu označíte myší, naleznete je, nebo je stáhněte na stránce s přehledem textů ke kroužku. Děkujeme za pochopení.)

O nás

Vítejte na stránkách FitKids. Jsme rádi, že jste nás na internetu vyhledali a věříme, že zde naleznete informace, které hledáte. Pokud ne, rádi Vám poskytneme další informace na kontaktech uvedených na této stránce.

Jsme dětská sportovní agentura pro Vaše miláčky mrštné, hbité i ty lenošivé od 3 let, ale i pro teenagery, kteří se jen třeba chtějí zdokonalit v lyžování či v jízdě na kolech i kolečkových bruslích a přitom se pobavit a být mezi "svými", kteří chápou a rozumí jejich potřebám a pocitům svobody při sportování tohoto druhu. Naším cílem není vychovat vrcholové sportovce (i když přirozené talenty rozeznáme a rádi jim poskytneme rady, jak jejich talent dál rozvíjet), jsme tu ale pro ty, kteří chtějí sportovat a přitom se chtějí bavit a ne se podřizovat představám trenérů a poslouchat jejich kritiku. Jsme tu pro ty, kteří chtějí mít radost z pohybu a když se jim bude dařit, postoupí do specializovaného kroužku. Jsme tu pro ty, kteří svůj sport hledají. Jsme tu pro ty, kteří v sobě hledají sportovního ducha. S námi to dokáží.

FitKids, zapsaný spolek, byl založen na podzim roku 2014. Zkušenosti, které jsme posbírali za dlouhá léta práce s dětmi pod hlavičkou jiných firem a sdružení, nápady, které se nám pro další aktivity s dětmi v hlavě rodily a v neposlední řadě chuť dělat věci tak, jak je chceme dělat my, nás vedly k osamostatnění se a založení FitKids. Zatím máme nejvíc práce se startem našeho spolku, ale už od prvních dnů se nám daří naplňovat naše hlavní krédo: dělat radost dětem...

 

Pravidla užití webu

Vážení návštěvníci webu FitKids,

děkujeme, že jste vyhledali naše stránky a doufáme, že na nich naleznete zajímavé a užitečné informace.

Pro náš web platí pravidla obvyklá pro většinu webů: 

 1. web provozuje FitKids zapsaný spolek, kontaktní údaje jsou uvedeny pod odkazem Kontakty
 2. informace zveřejněné na tomto webu jsou míněny "tak jak jsou" bez záruky správnosti, přesnosti, úplnosti či aktuálnosti
 3. použití informací zveřejněných na tomto webu je na vlastní riziko, výslovně upozorňujeme, že neneseme riziko za použití informací získaných na tomto webu
 4. pro užití obrazového materiálu a textů na tomto webu platí pravidla zveřejněná v odkazu Právní informace
 5. návštěvníci webu mohou přidávat k článkům komentáře, které podléhají rozhodnutí správce webu, zda budou uveřejněny či nikoliv, na uveřejnění příspěvků ani komentářů není právní nárok
 6. veškerý materiál, textový, audiovizuální či jiný, který bude prostřednictvím tohoto webu zaslán přímo nebo jako odkaz ke stažení, může uživatel webu zaslat pouze v případě, že je vlastníkem autorských práv. Zasláním takového materiálu prostřednictvím tohoto webu je výslovným souhlasem s použitím tohoto materiálu na našich webových stránkách k účelům informování o našich aktivitách nebo k propagaci naší činnosti a vlastník autorských práv nám tímto k takovému materiálu uděluje nevýhradní, bezplatnou, neomezenou, odvolatelnou a převoditelnou licenci. V případě, že vlastník autorských práv chce udělit licenci jinou, musí tak učinit v rámci přímého kontaktu s FitKids z.s.

(24.06.2015)

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS