Rakousko

Lyžařský zájezd Rakousko Zettersfeld (prosinec 2015)

Vždy na začátku lyžařské sezóny, lépe řečeno, před jejím začátkem, pořádáme zájezd do známého alpského střediska Zettersfeld, někdy přezdívaného Alpské sluneční lázně. V tomto lyžařském středisku si vybere opravdu každý, sjezdovky všech stupňů obtížnosti, dostatečná kapacita vleků a velmi pravděpodobně krásné počasí, jako ve velehorách. Středisko leží v nadmořské výšce cca. 1800 m a nabízí široké a přehledné sjezdovky, kde se pobaví každý.

  • Náš program sestává ze tří hlavních bloků:
  1. dopolední lyžařské kurzy pro děti bez ohledu na stupeň lyžařských znalostí (od naprostých začátečníků až po velmi zdatné lyžaře), zatímco rodiče se mohou věnovat lyžování nebo jakýmkoliv aktivitám podle svých představ nebo prostě jen lenošit;
  2. odpolední zábavný program pro děti - sportovní hry venku i uvnitř, nebo kulturní program; zároveň s tím odpolední lyžařský kurz pro zájemce z řad rodičů, přičemž nejzkušenější lyžaři z řad dětí a dorostu se mohou připojit - programový blok je ale v každém případě orientován na dospělé zájemce o zlepšení lyžařských dovedností 
  3. večerní společenská zábava pro zájemce - "get together" - rozhodně nikoho nenutíme do společenské zábavy ve stylu dávných časů, ale naše zkušenost nám říká, že ti, kdo s námi jedou na zájezd, vytvoří vždy velmi dobrou "partu" a část večera stráví ve společné zábavě, časný večer ve velké společnosti včetně dětí.

Ubytování je zajištěno v osvědčeném penzionu Bidner, kde kromě jiného budete mít možnost ochutnat jedinečnou domácí rakouskou kuchyni z čerstvých surovin.

Organizaci zájezdu pro nás zajišťuje Cestovní kancelář ActiveGuide, která se na lyžařské pobyty specializuje.

Tuto informaci považujte, prosíme, zatím pouze za předběžnou, bližší informace naleznete v této rubrice, jakmile budeme znát podrobnosti.

https://www.facebook.com/sharer/sharer.php/xxx

Naposledy změněnopátek, 17 duben 2015 21:10