FitKids Freestyle

Freestyle kroužek FitKids

Freestyle kroužek FitKids (FFS)

Na těchto stránkách pilně pracujeme a děkujeme za pochopení, že jsme zatím nestihli napsat vše o naší činnosti - soustředíme se na práci s dětmi a web je zkrátka "zábava až na potom".

Až bude tento odkaz zcela připraven, naleznete zde informace pro ty z dětí, které budou chtít v cyklosportu udělat o ten jeden krok víc a posunout svou kvalitu dále. Můžeme jim říkat třeba FitKids Freestyle Pro Riders, zkrátka děti, které chtějí samy od sebe závodit a změřit síly s dětmi z jiných kroužků a klubů. Pro ty připravíme program, který bude sestávat z náročnějšího tréninku a také bychom s nimi chtěli jezdit na závody, ať už pohárové nebo jednotlivé akce.

FitKids Freestyle není elitní klub pro vyvolené - vstupenku má každý, záleží jen na něm, jestli si svými zájmy o vstup skutečně řekne. Stejně tak pokud člen FitKids Freestyle usoudí, že to přece jen není zábava pro něj, může bez obav navázat v základním kroužku právě tam, kam došel a my rozhodně nebudeme ti, kteří by k tomu řekli jediné zlé slůvko. Naším cílem přece je, aby děti měly z pohybu radost. Snad ale přece jen - v zájmu nás všech - jedinou podmínkou vstupu je zvládnutí základních technik a principů bezpečné jízdy na kole. Určitě nikdo nechceme, aby nám cyklistika předvedla svou tvrdší tvář...

K závodění ale nikoho nenutíme, jsme tu pro všechny děti stejně a tomuto Freestyle kroužku věnujeme ještě něco ze zbytků volného času, až si splníme povinnosti ke všem našim ostatním malým  klientům. Ale uděláme to rádi, protože to je radost zase pro změnu pro nás. A v neposlední řadě, pokud zjistíme, že existuje nějaká zábavná, bezpečná a přitom nenáročná figura, kterou jsme schopni naučit, nabídneme ji těm dětem ze standardního kroužku, které budou mít zájem zkusit si něco víc. 

Sdílejte tento článek na Facebooku.

FitKids FFS 2

Naposledy změněnopátek, 17 duben 2015 21:20