Blog

Cyklistický víkend v Areálu Vesec (Zpravodajství z 20.-21.06.2015)

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

20.-21.06.2015:  První ročník FitKids celoročního kroužku úspěšně zakončen víkendem v Areálu Vesec. Na tři desítky dětí z okruhu členů našich celoročních kroužků a našich příznivců spolu s námi uzavřely první, a dlužno dodat, že úspěšný rok práce v celoročním kroužku FitKids, i FitKids spolku jako takového.

Děti zahájily víkendový pobyt snědením obrovskeho dortu modelu FitKids, předvedly svůj cyklistický um, předvedly svou statečnost na malé stezce odvahy, pobavily se večerním ohňostrojem a opekly si špekáčky, protože bez špekačků by to nebyl ten pravý dobrodružný víkend.

Druhý den předvedly svůj um v lukostřelbě nebo na inline bruslích a v poledne se v pořádku vrátily k rodičům.

Děkujeme všem účastníkům víkendu, všem dětem z kroužku i našim příznivcům za jedinečný zážitek a všem rodičům za to, že nám svou důvěrou dávají prostor pro naplnění našeho kréda: dělat radost dětem.

Ještě jednou: srdečný a upřímný dík všem: bez Vás bychom nebyli FitKids! :-) 

 

Chcete-li stáhnout jednotlivé obrázky, použijte volbu "Download this image" na dolním bílém okraji kolem zvětšeného obrázku (po kliknutí) nebo klikněte nad miniaturou pravým tlačítkem myši a v závislosti na Vašem prohlížeči zvolte možnost "Uložit obrázek jako..." (Google Chrome) nebo "Uložit cíl jako ..." (Microsoft Internet Explorer) nebo "Uložit cíl odkazu jako ..." (Opera) či obdobně. O možnostech použití fotografií z našeho webu Vás informujeme pod odkazem Pravidla užití webu.

Naposledy změněnopátek, 10 červenec 2015 18:40

Galerie Obrázků

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.