Blog

Den pro rodinu s VZP (Zpravodajství z 15.05.2015)

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

15.05.2015: Byli jsme hrdými partnery akce Všeobecné zdravotní pojišťovny Den pro rodinu s VZP na jabloneckém Mírovém náměstí. Počasí akci přálo a zájem dětí nám udělal velkou radost. Na našich zbrusu nových překážkách si děti mohly vyzkoušet své dovednosti na kole, překážky byly sportovní i ty, které simulují běžné podmínky při jízdě na kole: nerovnosti, příčné zlomy a podobně. Radost dětí ze zdolávání i úspěšného zdolání překážek nám dodala energii do další práce.

Díky VZP jsme mohli nejširší veřejnosti předvést ukázky naší práce v cyklokurzech i v rámci našeho celoročního kroužku. Ty organizujeme proto, abychom dětem poskytli příležitost ke smysluplnému trávení volného času v kolektivu dalších dětí, přiblížili jim zajímavý svět sportu a nabídli jim možnost si bez požadavků na dovednosti či výkonnost vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity. Sportování je pro zdraví a o tom je i naše spolupráce s VZP a vlastně i VZP celá. Pokud Vás naše programy zaujaly, rádi Vám poskytneme bližší informace o našich aktivitách na našich kontaktních mailech a telefonech nebo Vás rádi uvítáme v našich kurzech nebo celoročním kroužku.

Děkujeme všem, kteří nás na akci Den pro rodinu s VZP navštívili a věříme, že se s Vámi brzy setkáme na nějaké z našich akcí...

 

Chcete-li stáhnout jednotlivé obrázky, použijte volbu "Download this image" na dolním bílém okraji kolem zvětšeného obrázku (po kliknutí) nebo klikněte nad miniaturou pravým tlačítkem myši a v závislosti na Vašem prohlížeči zvolte možnost "Uložit obrázek jako..." (Google Chrome) nebo "Uložit cíl jako ..." (Microsoft Internet Explorer) nebo "Uložit cíl odkazu jako ..." (Opera) či obdobně. O možnostech použití fotografií z našeho webu Vás informujeme pod odkazem Pravidla užití webu.

Naposledy změněnopátek, 10 červenec 2015 18:41

Galerie Obrázků

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.