Blog

Běh "DO POHODY" s VZP

Doporučený Běh "DO POHODY" s VZP
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

25.04.2015: FitKids partnerem tradiční akce VZP Běh "DO POHODY" (zpravodajství)

Vážení přátelé FitKids, Team FitKids se jako partner zúčastnil  akce VZP Běh "DO POHODY" v areálu jablonecké přehrady a v prostoru pro prezenci účastníků vytvořil zábavné sportovní stanoviště pro děti s malou ukázkou naší nové překážkové dráhy pro malé cyklisty. Jsme hrdi, že nás tak významný partner, jakým VZP bezesporu je, oslovil. Počasí akci přálo a naši malou atrakci využily ne desítky, ale stovky dětí. Děkujeme všem, kteří naše stanoviště při této akci navštívili a doufáme, že jsme přispěli k dobré náladě.

Zároveň si Vás i nadále dovolujeme upozornit na příjemnou skutečnost, že členové Klubu pevného zdraví  VZP mají zajištěnu desetiprocentní slevu z ceny kroužku moderních sportů. Další informace o akci naleznete pod odkazem na stránkách VZPBližší informace o Klubu pevného zdraví naleznete zde. Informace o našem kroužku naleznete pod tímto odkazem

 

Chcete-li stáhnout jednotlivé obrázky, použijte volbu "Download this image" na dolním bílém okraji kolem zvětšeného obrázku (po kliknutí) nebo klikněte nad miniaturou pravým tlačítkem myši a v závislosti na Vašem prohlížeči zvolte možnost "Uložit obrázek jako..." (Google Chrome) nebo "Uložit cíl jako ..." (Microsoft Internet Explorer) nebo "Uložit cíl odkazu jako ..." (Opera) či obdobně. O možnostech použití fotografií z našeho webu Vás informujeme pod odkazem Pravidla užití webu.

Sdílejte tento článek na Facebooku.

Naposledy změněnostředa, 24 červen 2015 17:04

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.